تاريخ: ۱۴۰۲ پنج شنبه ۴ آبان ساعت ۲۰:۱۸ بازدید: 1148      نظرات: 0      کد مطلب: 22054

مراسم تجلیل از دانش آموزان برتر کنکور مهاباد برگزار شد


به گزارش پایگاه خبری هاژه، روز پینج شنبه 4 آبان ماه مراسم تجلیل از برگزیدگان کنکور با حضور مسئولان شهرستانی، مدیران مدارس و برخی از اولیا و دانش آموزان در محل کانون فجر برگزار شد.

در این مراسم رسولی مدیر آموزش و پرورش ضمن تبریک به دانش آموزان، از زحمات همکاران شاغل در مدارس و از همراهی اولیاء در نتایج بدست آمده تقدیر و تشکر نمود و بیان داشت: رشد و تعالی دانش آموزان از وظایف و اهداف آموزش و پرورش می‌باشد و لازمه موفقیت در این زمینه همکاری و تعامل بین مدارس، دبیران، دانش آموزان و خانواده آنان می‌باشد که با برنامه‌ریزی صحیح در این راستا شاهد شکوفایی و درخشش استعدادهای جوانان خواهیم بود.

در ادامه فرماندار ویژه شهرستان مهاباد ضمن تبریک موفقیت‌های دانش آموزان این شهرستان در کنکور سراسری گفت: ویژگی های رفتاری و اخلاقی و روحیات هر دانش آموز متفاوت بوده که باید از طریق هماهنگی و همفکری اولیا و مدرسه این شناخت حاصل شود.

حسن عباسی همچنین گفت: دانش آموزان باید یاد بگیرند به جز تکالیف درسی در حوزه های اجتماعی و سایر امورات زندگی نیز مهارت داشته باشند و با پرسشگری از پس مسسولیت های اجتماعی خود برآیند.

وی هزینه کردن در آموزش و پرورش و ایجاد فضای آموزشی مناسب را بهترین سرمایه گذاری دانست و گفت: زیربنای توسعه هر جامعه ای منوط به ارتقا کیفیت آموزش و پرورش است که در کشور ما نیز طی سال های گذشته به آن توجه شده است.

عباسی اضافه کرد: هم اکنون ۵۴ مدرسه شامل ۳۰۸ کلاس درس در سطح شهر و روستا در حال ساخت بوده که با اتمام آن به بهبود وضعیت فضاهای آموزشی کمک خواهد کرد.

در پایان این مراسم از ۴۶ دانش آموز برتر کنکور سراسری و مدیران مدارس نمونه این شهرستان با اهدای لوح قدردانی به عمل آمد.

 برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد