تاريخ: ۱۴۰۲ دوشنبه ۸ آبان ساعت ۱۰:۱۷ بازدید: 960      نظرات: 2      کد مطلب: 22068

دستگیری باند سارقان و مالخران در مهاباد


به گزارش هاژه، فرمانده انتظامی مهاباد از دستگیری باند سارقان سابقه دار و مالخران خودرو و کشف 13 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ "یوسف اشرفی" فرمانده انتظامی مهاباد گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو در این شهرستان که باعث ایجاد نارضایتی شهروندان و مسافران شده بود، به دلیل حساسیت موضوع، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی های بعمل آمده، کاراگاهان موفق شدند سارقان را شناسایی کنند و با تعقیب و مراقبت شبانه روزی در چند عملیات غافلگیرانه سارقان سابقه دار و مالخران را در محلات مختلف شهرستان دستگیر کنند.

سرهنگ اشرفی ادامه داد: متهمان در تحقیقات تکمیلی و مواجعه متهمان با دلایل و مدارک موجود به انجام 13 فقره سرقت خودرو در سطح شهر مهاباد، مراغه و تالش اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی مهاباد در ادامه گفت: در این رابطه 4 متهم و 5 مالخر دستگیر شده و 13 دستگاه خودرو کشف و پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضایی شده اند.

سرهنگ اشرفی در پایان تاکید نمودند که مردم نقش مهمی در در ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح جامعه دارند و از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک موضع را از طریق شماره 110 به مرکز فوریت های پلیسی گزارش کنند.

عکس تزئینی است.


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

عبدالرحمن بهروز ۱۴۰۲/۸/۸
باسلام خسته نباشید۳ماه پیش ازداخل خودرواینجانب سرقت شدوگزارش رابه ۱۱۰اعلام کردم چطورمیتوانم وسایل راببینم ومال خودم راشناسایی نمایم باتشکر
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۴۰۲/۸/۸

نظر خود را براي ما ارسال كنيد