تاريخ: ۱۴۰۲ سه شنبه ۹ آبان ساعت ۱۲:۱۵ بازدید: 1369      نظرات: 0      کد مطلب: 22074

شورای اداری شهرستان مهاباد تشکیل جلسه داد


به گزارش هاژه، شورای اداری شهرستان مهاباد با حضور مدیران ادارات این شهرستان تشکیل جلسه داد.
حسن عباسی فرماندار مهاباد در این جلسه ضمن محکومیت حملات به شهر غزه از تمام ی شهروندان برای حضور در راهپیمایی حمایت از فلسطین دعوت کرد و گفت: جهان شاهد استاندارد 2 گانه غرب در قبال شهروندان مظلوم غزه است و وظیفه جهان اسلام حمایت از مظلومان شهر غزه است.
وی با اشاره به پایان زمان پیش ثبت نام اولیه کاندیداهای مجلس شورای اسلامی افزود: از تعداد 68 نفری که اسم‌نویسی کرده بودند، 58 نفر کد رهگیری را دریافت و در نهایت ثبت نام 36 نفر قطعی شده است.
وی تصریح کرد: از این تعداد 3 نفر خانم و 33 نفر آقا هستند و هیات اجرایی بررسی صلاحیت‌ها طی روزهای آینده صلاحیت افراد ثبت نامی را بررسی می‌کند.
وی اضافه کرد: بازه زمانی 3 روزه برای ثبت اعتراض و بازه زمانی 50 روزه برای اعلام نتیجه نهایی در نظر گرفته شده و در نهایت یکم اسفندماه اسامی کاندیداها بصورت نهایی اعلام خواهد شد.
فرماندار مهاباد در بخشی از سخنان خود با اشاره به اختصتص بیش از 800 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه‌های عمرانی شهرستان اظهار کرد: بیمارستان 350 تختخوابی بصورت 2 شیفته با تخصیص 300 میلیارد تومان اعتبار و بیمارستان تأمین اجتماعی نیز با تخصیص اعتبار نزدیک به 300 میلیارد تومان درحال اجرا است.
حسن عباسی افزود: 305 کلاس درس در شهرستان مهاباد درحال احداث است و تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی نیز تا دیماه به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی با بیان اینکه بسیاری از شهروندان از وضعیت ترافیک شهر به‌ویژه مرکز شهر گلایه دارند، تصریح کرد: ترافیک در مرکز شهر آزاردهنده شده و به همین منظور نصب دوربین‌های نظارتی در میادین و تقاطع‌های مرکز شهر آغاز شده و احتمالا طرح زوج و فرد نیز همزمان با اجرای لاین ویژه در مسیرها و نظارت فیزیکی مأموران راهنمایی و رانندگی جهت روان‌سازی ترافیک اجرا خواهد شد.
فرماندار مهاباد در ادامه با اشاره به پیگیری مشکلات تعاونی‌های مسکن در شهرستان مهاباد اظهار کرد: بصورت مستمر پیگیر حل مشکلات تعاونی‌های مسکن در شهرستان هستیم و در همین راستا بخش بزرگی از مشکلات تعاونی‌های مسکن ازجمله پیام، آذرایثار و زمین‌های پیام نور در حال پیگیری است و حتی مشکلات شهرک صنفی کاوه نیز همزمان با مشکلات تعاونی مساکن پیگیری شده است.
بخشی از این جلسه به ارائه گزارش عملکرد مدیران شهرستان اختصاص یافته بود و در آن مدیران ادارات استاندارد و توزیع برق شهرستان عملکرد هفت ماهه سال‌جاری را تشریح کردند.
رییس اداره سازمان تبلیغات اسلامی و فرمانده قرارگاه امام سجاد نیز در این جلسه ضمن محکومت جنایات جنگی رژیم صیهونیستی مدیران شهرستان را به مردم‌داری و شهروندان را به حمایت از مردم فلسطین دعوت کردند.
پایان جلسه با تقدیر از عملکرد فرماندهان بخش‌های مختلف نیروی انتظامی و همچنین تعدادی از مدیران فعال شهرستان همراه بود. حاضرین در پایان جلسه با سر دادن شعارهایی جنایان جنگی رژیم اسرائیل  را محکوم و حمایت خودد را از مردم فلسطین اعلام کردند.
 


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد