تاريخ: ۱۴۰۲ چهارشنبه ۲۴ آبان ساعت ۱۲:۹ بازدید: 822      نظرات: 0      کد مطلب: 22165
ورود سامانه بارشی به جنوب استان

موکریان تا روز شنبه بارانی است


به گزارش هاژه، رییس اداره هواشناسی مهاباد گفت: سامانه بارشی که از صبح امروز وارد منطقه شده تا شنبه در منطقه حضور خواهد داشت.

اردلان محمدپور در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: سامانه بارشی از شب گذشته تمام استان را فرا گرفته اما در شهرهای جنوب استان شاهد بارندگی زیادی نبوده‌ایم و بیشترین میزان بارندگی در جنوب استان مربوط به شهرستان سردشت با 2.4 میلیمتر بارندگی است.

وی افزود: از امروز به شیوه نیمه متناوب( بارش‌های کم در ساعات‌های مختلف) بارش باران پیش‌بینی می‌شود و احتمالا در برخی نقاط شاهد بارش باران‌های قوی‌تری نسبت به سایر نواحی خواهیم بود.

محمدپور تصریح کرد: از فردا صبح تا عصر سامانه بارشی ضعیف خواهد شد و از اواخر عصر با تقویت رطوبت، شاهد بارش باران خواهیم بود، این وضعیت تا روز شنبه ادامه خواهد داشت و در بیشتر نواحی جنوب استان بارانی خواهد بود.

وی اضافه کرد: در این مدت کاهش دما 4 الی 5 درجه پیش‌بینی می‌شود.

رییس اداره هواشناسی شهرستان مهاباد در ادامه از ورود سامانه بارشی به منطقه در هفته آینده خبر داد و گفت: در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه هفته آینده نیز شاهد ورود سامانه بارشی به مراتب قوی‌تر به منطقه خواهیم بود.

وی در پایان اضافه کرد: سامانه بارشی هفته آینده که از اقلیم کوردستان وارد منطقه می‌شود و عمده بارش آن در اقلیم کوردستان روی خواهد داد اما جنوب استان را هم دربر می‌گیرد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد