تاريخ: ۱۴۰۲ پنج شنبه ۹ آذر ساعت ۱۶:۴۳ بازدید: 611      نظرات: 2      کد مطلب: 22252

۲۷ دستگاه خودرو و موتورسیکلت در مهاباد توقیف شد


 به گزارش هاژه، فرمانده انتظامی مهاباد گفت: ۲۷ دستگاه خودرو و موتورسیکلت هنجارشکن و فاقد پلاک در این شهرستان در قالب اجرای طرح امنیت اجتماعی توقیف و روانه پارکینگ شد.
سرهنگ یوسف اشرفی درگفتگو با هاژه اظهار کرد: در پی مطالبات شهروندان، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با رویکرد امنیت محله محور و با هدف برخورد با هنجارشکنان، در پارک ها، تفرجگاه ها و حاشیه سد مهاباد به مرحله اجرا درآمد.
وی افزود: در قالب این طرح ۲۲ دستگاه خودرو، پنج دستگاه موتور سیکلت توقیف و روانه پارکینگ، ۷۰ دستگاه خودرو و موتورسیکلت در محل تذکر جدی و سه باب دکه هم پلمب شده است.
اشرفی تصریح کرد: همچنین در طول اجرای این طرح، ۱۰ معتاد متجاهر در سطح پارک ها و تفرجگاه‌های شهرستان جمع آوری و به مراکز ترک اعتیاد معرفی شده اند.
وی اضافه کرد: هدف پلیس از اجرای این طرح احساس امنیت در بین شهروندان و برخورد جدی با هنجارشنکنان و مخلان نظم امنیت است و اجرای این گونه طرح ها بصورت مستمر و با جدیت در دستور کار قرار دارد و از شهروندان خواست ضمن همکاری با پلیس برای تداوم امنیت پایدار، در صورت اطلاع از هر گونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق راه ارتباطی ۱۱۰ اطلاع دهند.
فرمانده انتظامی مهاباد در پایان ضمن قدردانی از همکاری مردم و مشارکت شهروندان برای ارتقای امنیت اجتماعی در سطح شهرستان بر استمرار طرح تاکید کرد.


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

علی خضرزاده 09141666131 ۱۴۰۲/۹/۹
با تشکر از زحمات و ارایئه قانون لطفاً ادامه دهید واقعا عالیست
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۴۰۲/۹/۹
سپاس گزارم برای اجرای این قانون

نظر خود را براي ما ارسال كنيد