تاريخ: ۱۴۰۳ شنبه ۲۹ ارديبهشت ساعت ۱۰:۲۶ بازدید: 1594      نظرات: 0      کد مطلب: 23105

مزایده سراسری املاک تملیکی و مازاد برنیاز بانک سپه (نوبت دوم)


بانک سپه در نظر دارد املاک و مستغلات تحت اختیار خود واقع در منطقه اذربایجان غربی به­ شرح جداول ذیل را از طریق مزایده سراسری، با جزئیات مندرج در اسناد مزایده و به ره­گیری از سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به نشانی الکترونیکی www.setadiran.ir به صورت الکترونیکی به فروش برساند.

v   تاریخ انتشار مزایده در سامانه ستاد: ساعت 8 صبح روز سه شنبه به­ تاریخ 25/2/1403.

v   آخرین مهلت دریافت اسناد مزایده: ساعت 19 روز سه شنبه به­ تاریخ 1/3/1403.

v   آخرین مهلت ارسال پیشنهاد: ساعت 19 روز یکشنبه به ­تاریخ 13/3/1403.

v   تاریخ بازگشایی پاکات پیشنهادی: ساعت 10 صبح روز چهارشنبه به تاریخ 16/3/1403.

v   تاریخ بازدید: از ساعت 8 صبح روزسه شنبه به تاریخ 25/2/1403 لغایت ساعت 12روز شنبه به­ تاریخ 12/3/1403 (بازدید همه روزه به جز ایام تعطیل مقدور می باشد).

نحوه فروش: نقد و یا نقد و اقساط

توجه : لطفاً به اصلاحات احتمالی مزایده که در سایت بانک سپه به نشانی الکترونیکی /ta www.banksepah.ir مندرج می­‌گردد و تا پایان آخرین مهلت ارائه پیشنهادات ملاک عمل می‌­باشد، توجه فرمایید.

توضیحات و شرایط:

1.     متقاضیان جهت کسب اطلاع از جزئیات املاک و با توجه به توضیحات مندرج در شرایط مزایده می توانند هماهنگی­‌های لازم را به عمل آورند.

2.     شرکت در مزایده صرفاً از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت "ستاد" می باشد و کلیه مراحل فرآیند مزایده شامل خرید و دریافت اسناد مزایده، پرداخت تضمین شرکت در مزایده (ودیعه)، ارسال پیشنهاد قیمت و اطلاع از وضعیت برنده بودن مزایده گران محترم از این طریق امکان­پذیر می باشد.

3.      علاقمندان به شرکت در مزایده می­‌بایست جهت ثبت نام و دریافت گواهی امضای الکترونیکی (توکن) با دفتر ثبت نام سامانه ستاد به شماره تلفن 1456 تماس و یا به آدرس اینترنتی www. setadiran.ir مراجعه نمایند. کلیه اطلاعات املاک و مستغلات شامل مشخصات، شرایط و نحوه فروش در برد اعلان عمومی سامانه مزایده قابل مشاهده، بررسی و انتخاب می باشد.

4.     کلیه املاک عرضه شده در مزایده با وضع موجود به فروش می‌رسند.

5.     انتقال سند بصورت قطعی و یا وکالتی و یا سایر موارد انجام می پذیرد.

6.     انعقاد قرارداد در قالب عقد اجاره به شرط تملیک می باشد. 

7.     درخصوص املاک تخلیه نشده (دارای متصرف)، بانک هیچگونه مسئولیتی در قبال افراز سهم مشاعی و اخذ سند تفکیکی ندارد و خریدار شخصاً مسول می باشد.

8.     بانک در قبول یا رد یک یا تمامی پیشنهادات در هر مرحله مختار می باشد.     

بانک سپه – مدیریت شعب منطقه آذربایجان غربی

برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد