تاريخ: ۱۴۰۳ پنج شنبه ۳ خرداد ساعت ۲۱:۱۷ بازدید: 577      نظرات: 0      کد مطلب: 23130

گرامیداشت یاد و خاطره شهید جمهور در مهاباد برگزار شدرییس مرکز اسلامی مهاباد گفت: آیت‌الله رییسی، رییس جمهوری دلسوز و مایه دلگرمی مردم مظلوم و محروم بود.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد؛ ماموستا سنار تمرنژاد روز پنجشنبه در آیین مردمی سوگواری و گرامیداشت یاد و خاطره شهید جمهور که با حضور با شکوه مردم، خانواده شهدا و مسوولان مهابادی برگزار شد، افزود: آیت الله رییسی الگویی مثال زدنی در مردمی بودن و ولایت مداری به شمار می رود به طوری که میز خدمت خود را به میان مردم و در مناطق محروم برده بود.


وی اضافه کرد: ایشان در همه امور جامعه حضور فعال و دلسوزانه داشته و اولین رییس جمهوری بود که خود در شورای مدیریت بحران کشور حضور داشته و به هنگام حوادث نیز در محل و بین مردم می رفتند.


رییس مرکز اسلامی مهاباد با تسلیت شهادت شهدای خدمت اظهار کرد: رییس جمهور فقید ما شاگرد شهید بهشتی، رفیق صمیمی شهید سلیمانی و پیرو راه شهید رجایی بود و خدمات صادقانه وی برای همیشه در یاد و خاطره مردم قدرشناس ایران اسلامی باقی خواهد ماند.


ماموستا تمرنژاد به دوران پس از شهادت رییس جمهور مردمی و آینده مملکت اشاره کرد و گفت: با درایت مقام معظم رهبری که حکیمانه بر تداوم راه شهید جمهور تاکید کردند، خدمت به مردم به همت مسوولان پربارتر به حرکت خود ادامه خواهد داد.


وی همچنین به سالروز آزادسازی خرمشهر اشاره کرد و گفت: در دورانی که تمام سران کشورهای استکباری از دشمن ما حمایت می کرد، این همت و اراده مردمی بود که با دستان خالی پیروزی را به ارمغان آورد.


وی با تاکید بر اینکه ایدئولوژی همیشه بر تکنولوژی پیروز است، گفت: هنگامی که عزم مردم بر بیرون راندن دشمنان جزم شد، دیگر هیچ قدرت خارجی توانایی مقابله با آن را نداشت و دوباره خرمشهر آزاد شد.

برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد