تاريخ: ۱۴۰۳ دوشنبه ۲۸ خرداد ساعت ۱۶:۲۱ بازدید: 315      نظرات: 0      کد مطلب: 23227
از سال 1400 تا کنون

سکان شهرداری مریوان به یازدهمین شهردار رسید


به گزارش هاژه، با حضور مسوولان شهرستان مریوان و مقامات استانی، مراسم تکریم و معارفه شهرداری مریوان برگزار شد.
در آیین مراسم تودیع و معارفه شهردار مریوان، طی حکمی از سوی استاندار کوردستان، مهندس دانیال فتاحی منصوب و از تلاش‌های سرپرست سابق شهرداری مریوان، مهندس جمال شریفی قدردانی شد.
مراسم تودیع و معارفه شهردار مریوان درحالی برگزار شد که پیش از آن 10 شهردار و یا سرپرست، سکان مدیریت شهرداری را عهده‌دار بوده‌اند و دانیال فتاحی یازدهمین نفری است که بر کرسی شهرداری می‌نشیند.
در چند سال گذشته عدم ثبات در مجموعه شهرداری به یکی از چالش‌های این شهر گردشگر پذیر و مرزی تبدیل شده و شهروندان مریوانی بارها خواستار ثبات در شهرداری برای اجرای پروژه‌های فاخر فرهنگی و عمرانی شده‌اند.
نصب و عزل شهرداری مریوان تا حدودی فرماندار این شهرستان را هم کلافه کرده و در مراسم تودیع و معارفه نیز اسماعیل احمدی بارها از اهمیت ثبات در شهرداری و مجموعه مدیریت شهری سخن گفت.
اسماعیل احمدی فرماندار مریوان در این مراسم با اشاره به اهمیت جایگاه شهر مریوان در استان، اظهار کرد: از اسفند ماه سال ۱۴۰۰ که در مریوان مشغول خدمت هستم، مهندس فتاحی یازدهمین مسئول شهرداری هستند که انتخاب شده و تا مجموعه مدیریت شهری بخواهند ارتباط برقرار کنند و امورات را پیش ببرند نفر دیگری سکان این مجموعه را در دست می‌گیرد و نتیجه این تصمیمات فاجعه بار است و بی ثباتی مدیریتی به یک بیماری مزمن در شهرداری مریوان تبدیل شده و در این رابطه دارای رکورد هستیم.
وی افزود: از شهردار جدید انتظار می‌رود ثبات از دست رفته را به شهرداری مریوان بازگرداند. 
احمدی تصریح کرد:  شهرداری مریوان دارای پوسیدگی‌های مخفی است و اعتقادی به طرح‌های کارشناسی و کارهای ریشه‌ای و اقدامات بلندمدت که نیاز شهر برای ۱۰ سال آینده است در آن مشهود نیست، لذا انتظار داریم این تحولات پایانی باشد بر تفکرات رسوب یافته غلط که از قبل وجود داشته است. 
 در پایان فرماندار مریوان ضمن تشکر از خدمات سرپرست‌های سابق در مدت تصدی سمت شهرداری مریوان، برای مهندس دانیال فتاحی در جایگاه جدید آرزوی موفقیت کرد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد