تاريخ: ۱۴۰۳ چهارشنبه ۳۰ خرداد ساعت ۱۹:۲۱ بازدید: 294      نظرات: 0      کد مطلب: 23265

ون‌ برقی کوچک هوندا در راه است


هوندا ژاپن فروش ون‌ برقی سایز میکرو را در ماه اکتبر آغاز می‌کند.

 

این خودروساز ژاپنی اعلام کرد که هوندا موتور فروش یک ون برقی با سایز میکرو را برای صنعت تحویل ژاپن در ماه اکتبر آغاز خواهد کرد.

 

این شرکت گفت که این ون تجاری کوچک الکتریکی دارای برد ۲۴۵ کیلومتری خواهد بود. این خودرو به‌عنوان خودروی کی «kei» طبقه‌بندی می‌شود که خودروهای داخلی کم‌مصرف و با با قدرت موتور پایین هستند. عرضه مدل جدید در حالی انجام می‌شود که دومین خودروساز بزرگ ژاپن قصد دارد سال آینده فروش خودروی سواری برقی کی را آغاز کند.

 

هوندا یک نقطه عطف در بازار مهم خودروهای سایز کوچک کی در ژاپن است. مدل N-Box آن مدت‌هاست که در صدر بازار خودروهای سواری کی ژاپن قرار دارد.

 

خودروهای میکرو کی در میان مشاغل و خانوارها برای تحویل محصولات کشاورزی، بسته‌ها و سایر کالاها در مناطق شهری و حومه ژاپن به دلیل قیمت نسبتا ارزان آنها بسیار محبوب هستند.

 

این عرضه چند ماه پس از آن صورت گرفت که تویوتا موتور عرضه یک ون الکتریکی کوچک را که با سوزوکی موتور و دایهاتسو در حال توسعه است، با توجه به عدم تست ایمنی در دایهاتسو به تاخیر انداخت.

 

بر اساس گزارش رویترز، میتسوبیشی موتورز در دسامبر ۲۰۲۳ ون تجاری کوچک خود را با نام خودروی الکتریکی Minicab را ارائه کرد.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد