تاريخ: ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۹ فروردين ساعت ۱۸:۲۶ بازدید: 748      نظرات: 0      کد مطلب: 3681

جزئیات کمک های بشر دوستانه مهاباد به شهرهای سیل زده همجوار تشریح شد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، فرماندار مهاباد جزئیات کمک های بشر دوستانه به سیل زدگان شهرستان های نقده، محمدیار و اشنویه را تشریح کرد.  
دکتر ایرج شجاعی ضمن عرض تسلیت به بازماندگان سیل در عجب شیر، آذرشهر و اشنویه از ارسال کمک های بشردوستانه مهاباد در ساعت های اولیه اعلام ستادهای بحران استان، شهرستان های نقده، محمدیار و اشنویه خبر داد. 
وی اظهار کرد: در روز اول یک دستگاه لودر و کمرشکن و 3 دستگاه کمپرسی برای سیل زدگان این مناطق ارسال شد و به دنبال آن در روز بعد نیز 200 تخته چادر همراه با 50 نفر از امدادگران هلال احمر و 6 دستگاه لنج کش، 2 دستگاه بیل بکهو و لودر مجهز، دستگاه موتور برق و آشپزخانه سیار همراه با تجهیزات و نفرات متخصص به شهر محمدیار فرستاده شد.
دکتر شجاعی خاطرنشان کرد: یک کمپرسی مواد غذایی خشک به شهرهای سیل زده ارسال شده است و در حال حاضر نیز این کمک ها ادامه و در صورت نیاز در آینده نیز تداوم خواهد داشت.
فرماندار مهاباد افزود: علاوه بر موارد ذکر شده، تیم های برآورد خسارت نیز به این شهرها اعزام شده و هم اکنون نیز نیروهای ما در آنجا با هماهنگی ستاد بحران شهرستان نقده و شهر محمدیار در داخل شهر و روستاهای که خسارت دیده اند در حال کمک رسانی هستند. 
گزارش: واحد احمدتوزه
عکس: پولا آغاز

 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد