تاريخ: ۱۳۹۶ سه شنبه ۵ ارديبهشت ساعت ۱۶:۲۸ بازدید: 2685      نظرات: 4      کد مطلب: 3712

کودک گمشده ای که دیر پیدا شد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه کودک چهار ساله کامیارانی که عصر روز دوشنبه در دشت های روستای میسوراب از توابع بخش مرکزی شهرستان کامیاران گم شده بود امروز صبح با تلاش خانواده، مردم محلی و هلال احمر شهرستان در حالی که علایم حیاتی نداشت پیدا شد.

کارشناس فوریت های پزشکی 115 شهرستان کامیاران در این باره  گفت: با تلاش زیاد مردم محلی و نیروهای هلال احمر، 'الف - ج' ساعت 9 و نیم صبح پیدا شد.
رضا صفری با اشاره به اینکه در لحظه پیدا شدن این کودک هیچگونه علایم حیاتی در او وجود نداشت افزود: با این وجود نیروهای 115 با یک ساعت و نیم عملیات احیا قلبی ریوی سعی در برگشت او به زندگی کردند که متاسفانه بی نتیجه بود.
به گفته او این کودک به بیمارستان منتقل و پزشکان بیمارستان فوت او را در ساعت 11صبح سه شنبه تایید و اعلام کردند.
بر اساس اظهارات مردم محلی ، خانواده این کودک در شهرستان کامیاران زندگی می کنند و وی عصر دیروز به همراه پدرش برای سرکشی از مزارع کشاورزی به روستای میسوراب رفته بود.
عصر دیروز با شروع باران در منطقه، پدرش مجبور می شود او را در ماشین تنها بگذارد و خود فاصله ای طولانی را برای رسیدن به مزارع کشاورزیش بپیماید.
پدر این کودک با برگشتن از سر مزرعه متوجه غیبت او شده و با کمک خواستن از مردم محلی و هلال احمر تمام شب گذشته را در تجسس او بودند.
متاسفانه این گمشده با گذراند شبی سخت در زیر باران و سرما در صبح روز سه شنبه در یکی از دشت های این روستا در حال که جانش را از دست داد بود پیدا شد.
منبع: ایرناارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۸/۱۰/۱۲
پدرش نباید رهاش میکرد داخل ماشین.لااقل قفلش میکرد
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۸/۱۰/۱۲
پدرش نباید رهاش میکرد داخل ماشین.لااقل قفلش میکرد
0
1
پاسخ به این اظهارنظر

احمدی ۱۳۹۶/۲/۱۱
قسمت ۆابۆه اۆمناڵە بمریت دڵنیا بن اگر باۆکی ڵگڵ خۆشی بردبایە ی هرۆا ب حادثکی دیجیانی ڵ دس ددا
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۶/۲/۵
اف چند گۆناحە نە دبا باوکی جی هێشتبا

نظر خود را براي ما ارسال كنيد