تاريخ: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۸ مرداد ساعت ۱۵:۵ بازدید: 1009      نظرات: 0      کد مطلب: 4341

بازدید سرزده فرماندار از شبکه بهداشت و درمان مهاباد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد روز چهار شنبه مورخه 18مرداد 1396 دکتر ایرج شجاعی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان حضور در شبکه بهداشت و درمان مهاباد از واحد های ستاد شبکه به صورت سر زده بازدید کرد.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد گفت: هدف از این بازدید بررسی کمی و کیفی خدمت رسانی، رسیدگی به امور  و مسائل مردم در دستگاه های دولتی و رعایت نظم و انضباط اداری، تکریم ارباب رجوع و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان می باشد.
وی افزود: به منظور ارائه خدمات مطلوب به مردم، رعایت حقوق شهروندی و تکریم مراجعین توسط کارکنان ادارات الزامی می باشد بنابراین سیستم اداری باید تلاش کند تا با بهره مندی از امکانات و سرمایه‌های موجود و توانمندسازی و توان افزایی خود چرخه مناسب خدمات را ارائه دهد.
دکتر ایرج شجاعی یادآور شد: نظارت بر عملکرد مناسب دستگاه‌های اجرایی از جمله اقداماتی است که در این شهرستان برای ارتقا سطح کیفی خدمات دولتی به مردم ادامه خواهد یافت. 
وی در ادامه بیان داشت: یکی از مهمترین دغدغه های دولت تدبیر و امید، سلامت مردم و توجه به کاهش هزینه های بخش سلامت است با اجرای طرح تحول سلامت مردم بخوبی نتایج اجرای این طرح را در زندگی خود لمس کرده اند، به طوریکه در هر دو حوزه بهداشت و درمان قدم های مثبتی در احداث اورژانس،  بلوک زایمان،کلینیک ویژه تخصصی، مرکز ثبت و تشخیص بیماران سرطانی وبروز نمودن تجهیزات پزشکی و هتلینگ بیمارستان و نیز در حوزه بهداشت ساخت مراکز ،پایگاه های سلامت و خانه های بهداشت سبب افزایش رضایت مندی مردم از اجرای این طرح شده است.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد