تاريخ: ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۶ مرداد ساعت ۱۸:۴۲ بازدید: 1526      نظرات: 3      کد مطلب: 4368

از خدمات چهار ساله شورا شهر مهاباد تجلیل شد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه روز پنج شنبه 26 مردادماه 96 با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد و برخی از نمایندگان موسسات و انجمن های فرهنگی، هنری، ادبی و زیست محیطی از فعالیت چهار ساله شورای اسلامی شهر مهاباد تقدیر به عمل آمد.

مرادی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد اظهار کرد: تعامل و همکاری شورای دوره چهارم شهر مهاباد با نهادها و ارگان های متولی امور فرهنگی بسیار سازنده و کار ساز بوده است.

وی با اشاره به اینکه هنرمندان شهرستان با روحیه ایثار و از خودگذشتگی برای پیشرفت و اعتلای جایگاه فرهنگی هنری مهاباد در تلاشند گفت: بدون شک نقش شورای شهر در کنار هنرمندان ما پر رنگ بوده و انتظار ما از اعضای محترم دوره پنجم شورا نیز این است که در امور فرهنگی همواره همراه و همیار ما باقی بمانند.

در ادامه دکتر خالق جلیل نژاد با بیان اینکه تز اصلی در شورای دوره چهارم بر پایه تعامل و صمیمیت بوده است گفت: در برخورد با شورای دوره پنجم نیز بار دیگر تعامل را پیش فرض قرار خواهیم داد و در همان حال رویکرد انتقادی نسبت به عملکرد و کارنامه آنها را حق مسلم خود می دانیم.

دکتر جلیل نژاد افزود: برخی اقدامات طی چهار سال اخیر نقطه تغییر بوده و در همان حال امکان بازگشت به وضعیت قبلی امکان پذیر نیست، چرا که بخش فرهنگی مهاباد ضمن دقت به شعارهای فرهنگی انتخاباتی کاندیداهای محترم و بخصوص منتخب از به میان آمدن تقاضاهای جدید سخن می گویند.

در ادامه بختیار پنجه ای، احمد بحری، امید خاکپور، پخشان قلندری، سید رسول نبوی، روناک خرمی، هاشم کیانی و سامان ارمی ضمن سپاسگزاری از اقدامات همه اعضای دوره چهارم شورای شهر به بیان دیدگاه های خود در حوزه فرهنگ و هنر پرداختند.

رئیس شورای دوره چهارم شهر مهاباد در این جلسه اظهار کرد: طی چهار سال اخیر اقدامات فرهنگی مهم و شاخصی در مهاباد اجرا شده است و دستیابی به اهداف بزرگتر نظیر ساخت فرهنگسرا بنا به دلایلی مقدور نشد.

سید رئوف سیدی با اشاره به وضعیت رکورد در بازار گفت: بدون شک این وضعیت بر اقدامات شورا و توسعه عمرانی و اهداف فرهنگی ما تاثیرگذار بوده است، با وجود این شورا توانست گامهای مهمی را بخصوص در زمینه فرهنگی بردارد و کارنامه درخشانی از خود بر جای بگذارد.

در پایان با اهدای لوحی از فعالیت اعضای دوره چهارم شورای شهر مهاباد تقدیر به عمل آمد.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

فرهاد ۱۳۹۶/۵/۲۷
با سلام کاریکه شورای شهر وشهرداری دوره چهارم با مهاباد کردن هیچ دشمنی نخواهد توانست چنین ضربه ای به پیکره این شهر بزند باتجلیل وبه به عده ای مهر تایید براعمال انان خواهد بود ای کاش اهل تملق نبودیم ورک به این اقایان میگفتیم اگر شورا وشهردار نداشتیم شهر ازاین بی صاحبتر میشد .همه ما دربرابر دادگاه الهی باید جوابگو باشیم خدا ازکسانیکه خیانت کردند نخواهد گذشت .
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

رسول نوذری ۱۳۹۶/۵/۲۶
واقعا بایداز دزدان باید تشکر کرد.
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

ن ا ۱۳۹۶/۵/۲۶
بە ڕاستی بە داخەوەم بە تایبەت بۆ کۆڕی فەرهەنگی شارەکەمان کە ڕێز لە شوڕایەک دەگرن کە دەماوەی ئەو چوارساڵەدا جگە لە بە فیڕۆدانی بودجەی شارەوانی و قەرزدار کردنی دەیان میلیارد تمەن و فرۆشی زەوی و زاری ناو شار هیچیان بۆ شارەکەمان نەکرد.

نظر خود را براي ما ارسال كنيد