تاريخ: ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۸ شهريور ساعت ۱۱:۲۵ بازدید: 1230      نظرات: 2      کد مطلب: 4560

برگزاری نمایشگاه نقاشی و طراحی هنرجویان آموزشگاه "نگین" در مهاباد


رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهاباد از برپایی نمایشگاه آثار نقاشی و طراحی هنرجویان نمایشگاه "نگین" در نگارخانه تالار وحدت مهاباد خبر داد.
قادر مرادی اظهار کرد: از ابتدای سالجاری تاکنون 7 نمایشگاه هنرهای تجسمی در این شهرستان برگزار گردیده واین نمایشگاه هشتمین نمایشگاه در این عرصه است که با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان مهاباد برگزار می شود.
مسئول آموزشگاه طراحی و نقاشی نگین در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: 80 اثر نقاشی و طراحی از 30 هنرجو جوان مهابادی در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است.
فائزه عزیزی افزود:  هنرجویان پذیرفته شده بعد از گذراندن دوره 6 ماهه احساسات خود را با تکنیک های هنری و با موضوعات مختلف بر روی بوم و کاغذ پیاده کرده و هر سال یک تا دو بار آثار آنان به نمایش گذاشته می شود.
وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را تشویق هنرجویان به ادامه فعالیت و جذب حمایت مسئولان و مردم از این هنر اعلام کرد و افزود: بسیاری از هنرجویان پس از پایان دوره آموزشی با عنوان کار آفرین و به طور مستقل در عرصه هنر کار میکنند.
مسئول آموزشگاه نگین در ادامه اضافه کرد:فعالیت این آموزشگاه از سال 1371 شروع شده و در آن 25 رشته آموزش هنرهای نقاشی، طراحی، برجسته سازی و انیمیشن تدریس می شود و تاکنون 25 نمایشگاه در سطح شهرستان مهاباد، تهران و ارومیه برگزار نموده ایم.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد اگر مسئولان و شهرداری بتوانند سالن بزرگتر تالار وحدت را تجهیز نمایند در آینده از آثار هنرجویان دوره های گذشته نیز نمایشگاهی در سطح ملی برگزار کنند.
نمایشگاه نقاشی و طراحی "نگین" به همت آموزشگاه نگین با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد و شورا و شهراری مهاباد تا ۳۱شهریور هر روز از ساعت ۵ عصر برای بازدید عموم دایر است.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

سمیرا خیال ۱۳۹۸/۳/۱۵
من خیلی به نقاشی علاق دارم
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

سمیرا ۱۳۹۷/۱۲/۲۷
من خیلی دوست دارم به کلاس نقاشی برم ولی پدر م من رابه کلاس نقاشی نمی برد

نظر خود را براي ما ارسال كنيد