تاريخ: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۲ مهر ساعت ۲۳:۲۷ بازدید: 1228      نظرات: 0      کد مطلب: 4626

تجلیل از ورزشکار مدال آور بین المللی در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری _ تحلیلی هاژه، روز چهارشنبه ۱۲ مهرماه طی مراسمی با حضور اعضای شورای شهر و رئیس هیئت ورزشهای رزمی - اعضای هیئت و جمعی از مربیان و ورزشکاران هیئت از آقای سيد سهراب هاشمي ورزشکار شایسته شهرستان مهاباد که در مسابقات جهاني كاپ آزاد تفليس در گرجستان موفق به کسب مدال نقره شده بود در محل سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان تجلیل شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهاباد در این مراسم اظهار کرد: یازده هزار ورزشکار در شهرستان مهاباد بیمه ورزشی دارند که نشان دهنده پتانسیل بالا و استعدادهای درخشان این شهرستان در ورزش می باشد.

قرنی مصطفی پور افزود: در حال حاضر 20 سالن ورزشی دولتی در اختبار داریم  که از تمامی ظرفیت های این اماکن استفاده می شود.

وی با اشاره به استقبال ویژه شهروندان مهاباد از ورزش گفت: یکی از مشکلات ویژه شهر مهاباد در بخش ورزش کمبود سرانه و فضای ورزشی می باشد. فرهنگ ورزش کردن در مهاباد در استان زبانزد است و خیلی راحت تر برنامه های ورزشی اجرا می گردد به نحوی که از برنامه های از پیش تعیین نشده هم استقبال گرمی صورت می گیرد.

مصطفی پوردر ادامه  ابراز امیدواری کرد که با تکمیل پروژه های زیرساختی و ماندگار، استادیوم ورزشی، باشگاه تیراندازی و زمین روباز، خانه کشتی و خانه جوانان، مشکلات ورزش شهرستان برطرف شود و ورزشکاران مقام آور با انگیزه بیشتری خود را برای مسابقات آماده کنند.

وی در رابطه با وضعیت تیم پرسپولیس حاجی خوش مهاباد اظهار کرد: با رایزنی های صورت گرفته عملیات نوسازی چند روزی با تأخیر صورت می گیرد تا این تیم بتواند بدون استرس و دلنگرانی در لیگ استان، بازی های باقی مانده را با موفقیت به پایان برساند.

سید سهراب هاشمی نیز ضمن تقدیر از مسئولان شهرستان ابراز امیدواری کرد در مسابقات آتی بتواند با خمایت و پشتیبانی مسئولان و جامعه ورزشی افتخارات بیشتری برای این شهر مهاباد کسب کند.


ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد