تاريخ: ۱۳۹۶ يکشنبه ۸ بهمن ساعت ۱۴:۵۹ بازدید: 1782      نظرات: 2      کد مطلب: 5033

سارقین 4 میلیارد ریالی طلا و جواهرات در مهاباد دستگیر شدند


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز یکشنبه 8 بهمن ماه در نشست خبری، فرمانده انتظامی مهاباد از کشف و دستگیری سارقین طلا و جواهرت به ارزش تقریبی 4 میلیارد ریال در مهاباد خبر داد.

سرهنگ رضا ظهیریان اظهار کرد: طی چند روز گذشته در منزلی از مهاباد، مبلغ 85 میلیون تومان چک پول، وجه نقد و بیش از 350 مثقال طلا و جواهرات به ارزش 300 میلیون تومان همراه با مقادیری دسته چک سفید و سند منقوله دار ملکی به سرقت رفته شده بود.

وی افزود: بلافاصله موضوع در دستور کار عوامل انتظامی و کارآگاهان قرار گرفت و پس از کارهای اطلاعاتی و عملیاتی نهایتاً مخفیگاه سارقین در سطح شهرستان شناسایی و تعداد 2 نفر سارق حرفه ای منزل در این خصوص شناسایی، دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی مهاباد تصریح کرد: پس از بازجویی های فنی، نامبردگان به بزه ارتکابی معترف و در نهایت تشکیل پرونده و تحویل مراجع قضایی گردید و اموال کشف شده به مالباخته مسترد گردید.

سرهنگ ظهیریان خاطرنشان کرد: به شهروندان عزیز توصیه می شود از نگهداری پول نقد، طلا و جواهرات در منزل اکیداٌ خودداری و آنرا به صندوق امانات بانک ملی تحویل نمایند. همچنین از ورود افراد تحت عنوان متکدی، فالگیر، رمال و... به داخل منزل خود ممانعت کنند. 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

1
0
پاسخ به این اظهارنظر

اسماعیل پنجه ای ۱۳۹۶/۱۱/۹
تبریک وتشکر از نیروی انطظامی
1
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۶/۱۱/۹
ای کاش اسامی سارقان همراه با عکس انها را منتشر مکردید جهت اطاا ع رسانی

نظر خود را براي ما ارسال كنيد