تاريخ: ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۰ بهمن ساعت ۲۱:۸ بازدید: 1137      نظرات: 0      کد مطلب: 5038

افتتاح دو طرح اشتغالزایی در بخش گردشگری و صنایع دستی در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز سه شنبه 10 بهمن ماه رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مهاباد از افتتاح دو طرح اشتغالزایی در بخش گردشگری و صنایع دستی در دهه فجر در مهاباد خبر داد.
آرش شهابی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: در راستای گرامیداشت ایام ا.. دهه مبارکه فجر دو ‍پروژه اشتغالزایی با سرمایه گذاری 475 میلیون تومان و اشتغالزایی 6 نفر در بخش گردشگری و صنایع دستی افتتاح خواهند شد. 
وی افزود: دفتر خدماتی مسافرتی هوایی و گردشگری دنیا سیر مهاباد با سرمایه گذاری 4 میلیارد ریال آورده شخصی و اشتغالزایی برای سه نفر در میدان شهرداری ساختمان جدید الاحداث هلال احمر پروژه اول است که با این افتتاح جمع دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری مهاباد به 8 دفتر افزایش خواهد یافت. 
شهابی ادامه داد: همچنین کارگاه سفال گری حوض فیروزه ای به همت یکی از هنرمندان صنایع دستی و کارآفرین با مجوز اداره میراث فرهنگی و حمایت بانک کار آفرین امید با سرمایه گذاری به میزان7 میلیارد و 500 میلیون ریال که از این میزان 250 میلیون ریال آورده شخصی و 500 میلیون ریال وام بانکی و اشتغالزایی برای 3 نفر در میدان ملاجامی پروژه دوم خواهد بود. 
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مهاباد تصریح کرد: مشارکت در برگزاری نمایشگاه لباس محلی اسلامی دیگر برنامه های این اداره می باشد که امیدواریم در بخش گردشگری با توسعه اقامتگاههای بوم گردی و در بخش صنایع دستی با حمایت از مشاغل خانگی زمینه اشتغالزایی و رونق اقتصادی منطقه را فراهم گردانیم. 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد