تاريخ: ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۶ بهمن ساعت ۱۲:۶ بازدید: 627      نظرات: 0      کد مطلب: 5064

از برگزیدگان ملی و بین المللی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مهاباد تقدیر شد


بە گزارش‌ پایگاە خبری تحلیلی هاژە روز دوشنبە 16 بهمن ماە به مناسبت دهه فجر با حضور مسئولان شهرستانی و استانی مراسم تقدیر از اعضای برگزیده ملی و بین المللی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مهاباد در مرکز شماره ۲برگزار شد.
شیدا نصرتی مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره ۲ مهاباد اظهار کرد: در سال ۹٦ در سطح شهرستان ۶ نفر برنده بین المللی و ۱۵ نفر برنده ملی داشته ایم که این در مقایسه با شهرهای همتراز مهاباد، بی نظیر است. 
دکتر زاهدی مدیرکل کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی گفت: مایه خرسندی است که امروز در جمع برخی از افتخارآفرینان کودک و نوجوان مهاباد هستم و امید است اجرای چنین برنامه های باعث تشویق و زمینه رشد و شکوفایی کودکان و نوجوانان را فراهم کند.
وی افزود: امسال در سطح کانون های پرورش‌ کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی ۳۱ مقام بین المللی و ملی داشته ایم و در دهه فجر نیز در حدود ۷۰۰ برنامه تدارک دیده شده است. 
دکتر شجاعی فرماندار مهاباد نیز تصریح کرد: با توجە بە رویکرد مناسب کانون پرورش کودکان و نوجوانان شاهد پیشرفت های چشمگیری در بین کودکان و نوجوانان می باشیم. 
وی افزود: باید به خواسته های نسل جدید احترام بگذاریم و به جای تحمیل خواسته هایمان آنان را در رسیدن به اهدافشان یاری نماییم. 
در ادامه گروه سرود دختران و پسران کانون پرورشی کودکان و نوجوانان قطعاتی را اجرا نمودند. 
والدین یکی از کودکان کانون و یکی از هنرمندان از دیگر سخنرانان این مراسم بودند.
در پایان از نفرات برتر و افتخار آفرینان ملی و بین المللی کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان مهاباد تقدیر شد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد