تاريخ: ۱۳۹۶ پنج شنبه ۱۷ اسفند ساعت ۱۰:۶ بازدید: 1528      نظرات: 1      کد مطلب: 5239

شورای شهر مهاباد برنامه ای برای استیضاح و یا تغییر شهردار ندارد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، سخنگوی شورای شهر مهاباد از حمایت شهردار مهاباد تا خروج از بحران خبر داد و گفت: اعضای شورای شهر برنامه ای برای استیضاح و یا تغییر شهردار ندارند.

ابراهیم کریمی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: شهرداری مهاباد در حال حاضر در وضعیت بحرانی قرار دارد و نمی توان مدیریت را تغییر داد.

وی افزود: تمامی اعضای شورای شهر با توجه به تجربه ای که دارند علاقه ای برای تغییر شهردار ندارد و ثبات مدیریتی را یکی از عوامل مثبت برای پیشرفت می دانند. در رابطه با ارزیابی عملکرد شهردار نیز باید منتظر ماند و بعد از خروج از بحران عملکرد را ارزیابی کرد.

وی تصریح کرد: پرداخت حقوق و ساماندهی وضعیت مالی و بالا بردن راندمان کاری پرسنل، یکی از معیارهای اصلی شورای دور پنجم برای ارزیابی عملکرد شهردار است.

مصطفی احمدزاده رئیس کمیسیون فرهنگی شورا نیز در این رابطه اظهار کرد: دکتر علیزاده آذر در شرایط بسیار سختی مدیریت شهرداری را برعهده گرفته و عملکرد وی تا این لحظه قابل دفاع است.

وی افزود: قطعا ملاحظاتی در رابطه با مدیریت شهردار وجود دارد، اما وی نیز تلاش خود را کرده. بنده معتقدم خروج از بحران کار سختی است ولی خوشبینم که تلاشهای شهردار و شورا ثمر بخش خواهد بود.

کاوه خضری عضو دیگر شورای شهر مهاباد نیز در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: شهردار مهاباد با 7 رای برسر کار آمده و تمامی اعضا با تصدی وی بر این مقام هم نظر بوده اند. بنده نیز یکی از اعضایی بودم که مدیریت دکتر علیزاده آذر را برای شهرداری پیشنهاد دادم.

وی افزود: درآمد و پول در شهرداری حرف اول را می زند و برای کسب درآمد نیز باید زمان بیشتری به وی داد.

خضری تصریح کرد: شروع بکار اعضای دور پنجم با بحران مالی، کاهش درآمدها و خزانه خالی همزمان بود و در این شرایط نیز کمتر کسی حاضر به قبول مسئولیت است.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

3
0
پاسخ به این اظهارنظر

فرزین ۱۳۹۶/۱۲/۱۷
جناب دکتر احمدزاده کارنامه را قابل دفاع می دانید و تنها ملاحظاتی دارید؟ بقیه اعضای شورا هم قطعا ملاحظاتی دارند. پس شما هم مانند دیگر اعضا صرفا ملاحظاتی دارید!!!!!!!!!!!!!!!!

نظر خود را براي ما ارسال كنيد