تاريخ: ۱۳۹۵ پنج شنبه ۷ مرداد ساعت ۰:۰ بازدید: 737      نظرات: 0      کد مطلب: 1552

"مکریان امروز" به جمع نشریات کوردی پیوست


رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد: دو هفته نامه فارسی، کُردی "مکریان امروز" به صاحب امتیازی و مدیرمسوولی رسول گلباخی از معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز انتشار گرفت.


قادر مرادی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد روز پنج شنبه 7 مرادماه در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی هاژه اظهار داشت: دو هفته نامه اجتماعی، فرهنگی "مکریان امروز" به صاحب امتیازی و مدیر مسوولی رسول گلباخی با گستره توزیع استان آذربایجان غربی و کردستان، مجوز انتشار خود را به شماره 77372 از معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کرد.

مرادی افزود: قرار است این نشریه به زبان های فارسی و کُردی منتشر شود.
رسول گلباخی عضو شورای نویسندگان جام جم کوردی، سردبیر هفته نامه صدای آشنا و دو هفته نامه نامه سراسری جامعه کردستان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق عمومی و دانش آموخته مرکز مطالعات رسانه و عضو انجمن صنفی روزنامه نگاران ایران و اتحادیه سراسری مطبوعات محلی است.
هم اکنون ماهنامه های مهاباد و پیشەنگ، فصلنامه کشکول، دو هفته نامه های جامعه کردستان و مکریان امروز، پایگاه خبری هاژه از رسانه های دارای مجوز رسمی در مهاباد می باشند که از این تعداد 5 مورد به صورت چاپی و 1 مورد به صورت اینترنتی در قالب پایگاه اطلاع رسانی و خبرگزاری، فعالیت می کنند.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد