تاريخ: ۱۳۹۵ شنبه ۱۶ مرداد ساعت ۱۶:۵۳ بازدید: 1883      نظرات: 3      کد مطلب: 1583

عاملین تیراندازی منجر به قتل در میاندوآب دستگیر شدند


 روز شنبه 16 مرداد ماه چهار نفر در جریان تیراندازی میاندوآب دستگیر شدند.

 

 به گزارش خبرنگار هاژه در میاندوآب، روز سه شنبه 12 مراد ماه به دنبال حمله مسلحانه چند نفر در یکی از خیابانهای میاندوآب دو نفر به ضرب گلوله کشته و یک نفر نیز به شدت مجروح شد، افراد مسلح پس ارتکاب این جنایت فورا محل حادثه را ترک و متواری شدند. دقایقی پس از ماجرا مامورین آگاهی و نیروی انتظامی وارد عملیات شده و در این خصوص تحقیقات را آغاز کردند که در نتیجه آن سه نفر دستگیر و یک نفر دیگر نیز چهار روز پس از این ماجرا یعنی روز شنبه 16 مرداد ماه در روستای قباغکندی و در مخفیگاه پدر زن خود دستگیر شد.

گفته می شود عاملین این جنایت به منظور تلافی قتل یکی از اعضای خانواده که سال گذشته در روستای خانکندی بر اثر ضربات چاقو جان خود را از دست داده بود و در اثر آن یک نفر به اتهام قتل در زندان بسر می برد، در یک عملیات سازماندهی شده با اسلحه کلاشینکف به خانواده متهم به قتل پارسال (که هنوز حکم دادگاه در مورد وی قطعی نشده است) حمله و پدر و برادر وی را با ضربات گلوله از پای در آوردند و یک نفر دیگر نیز به شدت از ناحیه کبد و شکم زخمی و به بیمارستان منتقل شد.

اهالی منطقه میاندوآب و روستاهای اطراف با درج پیامهای تشکر آمیز مراتب تشکر خود را از نیروی انتظامی و تلاش شبانه روزی جهت دستگیری قاتلین این رویداد ابراز داشتند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

2
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۵/۶/۲
واقعابه خاطردستگیری این قاتل های خاکندی ازکلیه ماموران تشکروقدردانی میکنم
7
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۵/۵/۱۶
از نیروی انتظامی به خاطر همه چیزشان در عاملین قتل میاندوآب تشکر می کنم
8
5
پاسخ به این اظهارنظر

منصورمحمدالی ۱۳۹۵/۵/۱۶
سپاس ازکانال هاژه عکسای کامل ازمقتولین

نظر خود را براي ما ارسال كنيد