تاريخ: ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۱ اسفند ساعت ۱۲:۴۷ بازدید: 661      نظرات: 0      کد مطلب: 6265

نخستین نشست "کودکان واژه و کتاب بوکان" برگزار شد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز یکشنبه 20 اسفند ماه نخستین نشست کودکان واژه و کتاب برای کودکان پیش دبستانی در محل سالن اجتماعات کتابخانه مستوره کردستانی بوکان برگزار شد.
این نشست توسط "موسسه تفکر خلاق بوکان" و با هدف آشنایی کودکان با کتاب و حضور در جمع کتابخانه‌های همسن خود برگزار شد. در این نشست که با حضور جمع زیادی از کودکان و اولیای آنان برگزار شد در چند سطح کودکان کتابخوان در برنامه حضور یافتند که روایت شفاهی کتابهای معرفی شده توسط کودکان اولین برنامه بود که با استقبال حضار همراه بود. 
در ادامه سوالاتی در سه سطح "پرورش روح فلسفی" متنهای معرفی شده ، "درک محتوا" و "درک تصویر" برای کلیه اعضا سوالاتی طرح شده بود و کودکان حاضر در نشستهای متفاوت این جلسه به سوالات پاسخ دادند.
 لازم به ذکر کتابهای "مثل یک ببر بخواب" و "لاک پشت سبز" از سری  کتابهای سبز و محیط زیستی بودند و به شیوه ای خلاق در این کتابها حفاظت از محیط زیست به کودکان آموزش داده شده است. 
در بخش دیگری از برنامه توسط کارشناسان اداره محیط زیست بوکان به کلیه شرکت کنندگان کودک کارت "محیط یار" اهدا شد. 
اولین نشست "کودکان واژه و کتاب بوکان" بعد از چهار ساعت و با هنرنمایی دو نفر از کودکان هنرمند "ویان معروفی" با ساز فلوت و "ویانا قزلجی" با ساز ویولون به کار خود پایان داد.
 در پایان هدایایی توسط "موسسه تفکر خلاق بوکان" به کودکان  شرکت کننده اهدا شد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد