تاريخ: ۱۳۹۷ جمعه ۳۱ فروردين ساعت ۱۶:۵۱ بازدید: 1032      نظرات: 0      کد مطلب: 6421

برگزاری اولین دوره مسابقات بازی های رایانه ای در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، اولین دوره مسابقات بازی های رایانه ای شهرستان مهاباد در سالن اداره ارشاد برگزار گردید.
این مسابقات که برای اولین بار در مهاباد کلید خورد، شرکت کنندگان در دو رشته FIFA 2018 و PIS 2018  با هم به رقابت پرداختند. 
این برنامه که با استقبال نوجوانان و جوانان علاقه مند به این بازی های مواجه گردیده بود، در دو بخش افتتاحیه و اختتامیه، برنامه های فرهنگی و آموزشی لازم نیز برگزار گردید.
یکی از کارشناسانی که به آسیب های ناشی از فعالیت های بازی های رایانه ای پرداختند، دکتر منصور حاجی بودند.
ایشان با برشمردن نوع و کیفیت بازی های رایانه ای، تشخیص آن توسط خود کاربران را بسیار با اهمیت توصیف نمودند و بااشاره به مطالبی، راه های جلوگیری از آلوده شدن کاربران به بازی های رایانه ای رو مورد بحث قرار دادند.
بخش اختتامیه این مسابقه که با ایراد سخنان مرادی،رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی همراه بود، با حضور روسای محترم ادارات مشارکت کننده از برندگان این مسابقه با اهدای لوح قهرمانی و کارت هدیه، تجلیل صورت گرفت.
ارجمندی، مسئول دفتر کانون های مساجد مهاباد در مصاحبه بااین پایگاه خبری، ترسیم یک فضای فرهنگی و رسمی و بروز رسانی معلومات بازی کنان آماتور مراکز کلوپ و دیجیتال از آسیب های اجتماعی امروزی را از مهمترین اهداف فرهنگی برگزاری این مسابقات برشمردند. 
میلاد خیری مسئول کمیته بازی های رایانه ای اداره ورزش و جوانان نیز بااشاره به انتخاب آقایان ایمان حاج کریم، کیا عقیلی و پویا خضر زاده، در رشته فیفا و آقایان رضا قره گویزی،زانیار منصوری و بهروز خضرزاده در رشته پی ای اس به عنوان نفرات اول تا سوم این مسابقات، سطح مسابقات را نسبتا عالی ارزیابی نمودند.
این مسابقات توسط کمیته بازی های رایانه ای اداره ورزش و جوانان و با مشارکت ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی، استاندارد و دفتر کانون های مساجد شهرستان مهاباد در سالن آمفی تئاتر ارشاد برگزار گردید.


ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد