تاريخ: ۱۳۹۵ دوشنبه ۲۵ مرداد ساعت ۲۰:۳۲ بازدید: 836      نظرات: 0      کد مطلب: 1654

شورا و شهرداری مهاباد از خبرنگاران تجلیل به عمل آورد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز دوشنبه 25 مردادماه طی مراسمی شورا و شهرداری مهاباد در سالن اجلاس وحدت از فعالان عرصه رسانه و خبرنگاران شهرستان مهاباد تجلیل به عمل آوردند.

 

در ابتدای مراسم سید رئوف سیدی رییس شورای شهر مهاباد با بیان اینکه نمی توان نقش رسانه ها را نادیده گرفت اظهار داشت: رسانه پای ثابت جوامعه دموکراتیک است و خبرنگاری حرفه ای مقدس است که می طلبد افرادی خاص با شجاعت و صداقت وارد این عرصه شوند.

آقای سیدی همچنین افزود: از خبرنگاران و اصحاب رسانه انتظار داریم ظرفیت و توانمندیهای شهرستان را آنگونه هست بیان و در راستای رفع مشکلات شهری مسایل و مشکلات را منعکس کنند. وی همچنین جهت جلوگیری از هرگونه شایعه سازی گفت: اگر مواردی مطرح می گردد مستندوار باشد.

مهندس کردستانی شهردار مهاباد ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: در این دوره همواره هدف ما افزایش اعتماد به شورا و شهرداری بوده است.

شهردار مهاباد با اشاره به وضعیت مالی شهرداری افزود: روزهای سختی را پشت سر گذاشته ایم و روزهای بسیار سختی پیش رو داریم. انتظار ما از اصحاب رسانه این است که در این شرایط با ما همکاری کنند. واقعیت ها و ضعف ها گفته شود ولی امیدبخشی ماورای تمام این مسایل است.

مهندس کردستانی همچنین گفت: هجمه سنگینی علیه ما در جریان بوده ولی آنچه در شورا و شهرداری می گذرد شفاف است. وی ضمن تشکر از خبرنگاران شهرستان آنها را یار 13 خود توصیف نمودند.

در این مراسم آقای احمد بحری به نمایندگی از خبرنگاران مهاباد به بیان مشکلات پیش روی خبرنگاران پرداختند. همچنین آقای کامران یزدانفر از اعضای شورای اسلامی شهر با بیان اینکه مرز بین حقیقت و واقعیت بسیار حساس است گفت: خبرنگار مشکلات جامعه را می بیند و جهت اصلاح و شفاف سازی آن اقدام می کند.

در بخشی از این مراسم بهمن مولودی با نوای شمشال زینت بخش مراسم بود.

این مراسم با تقدیر از خبرنگاران (مهاباد، هاژه، کردپرس، هه‌وال، مکریان، ایرنا، خانه کارگر، بهداشت و درمان و...) پایان یافت.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد