تاريخ: ۱۳۹۷ جمعه ۱۱ خرداد ساعت ۱۶:۵۶ بازدید: 375      نظرات: 0      کد مطلب: 8585

برگزاری جشن گلریزان در شهر سیمینه


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، به مناسبت ماه مبارک رمضان، جشن گلریزان در شهر سیمینه بوکان برگزار شد.
 امام جمعه سیمینه در جشن گلریزان که در مسجد جامع این شهر برگزار شد، اظهار کرد: ماه مبارک رمضان با بقیه ماه ها تفاوت اساسی دارد و باید دستگیری از محرومان بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
ماموستا قادر پور با اشاره به اینکه روزه گرفتن بر هر مسلمان بالغ و عاقل واجب است، گفت: هر فرد مسلمان برای انجام دستورات پروردگار، از اذان صبح تا مغرب، از چیزهایی که روزه را باطل می کند باید خودداری کند.
در ادامه این مراسم معنوی بخشدار سیمینه ضمن قدردانی از مشارکت خیرین در آزادی زندانیان جرایم غیرعمد، افزود: در سال گذشته ۱۶ نفر از محکومین مالی جرایم غیر عمد با مبلغ ۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال توسط خیرین و ستاد دیه شهرستان از زندان آزاد شده اند و ۲۰ نفر از محکومین مالی نیز قبل از آنکه طعم تلخ زندان را بچشند توانسته اند با تلاش و پیگیری های خیرین رضایت شاکی را جلب کنند.
جمال محمدی تصریح کرد: امسال ۳۷ نفر در این شهرستان دارای جرایم غیرعمد هستند که در زندان به سر می برند و نیازمند کمک خیرین هستند.
کاوان رئیس زندان بوکان نیز در این مراسم میزان کمکهای مردم شهر سیمینه و اهالی روستاهای بخش سیمینه را 12میلیون تومان عنوان کرد و افزود: این میزان نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد رشد داشته است.
شایان ذکر است جشن گلریزان به همت زندان بوکان، انجمن حمایت از زندانیان این شهرستان، بخشداری سیمینه و با همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری سیمینه برگزار شد.
گزارش: کیوان یاریارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد