تاريخ: ۱۳۹۵ پنج شنبه ۲۵ شهريور ساعت ۹:۵۷ بازدید: 1028      نظرات: 0      کد مطلب: 1872

پیام معاون استاندار و فرماندار ویژه مهاباد به مناسبت قهرمانی سیامند رحمان


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، به دنبال کسب مدال طلای وزنه برداری مسابقات پاراالمپیک و شکستن رکورد جهانی توسط قهرمان سیامند رحمان، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد با صدور پیامی این قهرمانی را تبریک گفت.

 

متن پیام به شرح زیر است:

 

بسمه تعالی

جهان پهلوان سیامند رحمان

پولاد مرد افتخارآفرین وزنه برداری ايران اسلامی

سلام علیکم

خداوند سبحان را شاکریم که ايمان، توانمندی، اراده ی استوار شما جوان شایسته و قهرمان استان آذربایجان غربی در کسب مقتدرانه و غرورآفرين مدال طلای مسابقات وزنه برداری قهرمانی پاراالمپیک 2016ریو  و ارتقای رکورد جهانی این رشته در سنگین وزن بار دیگر موجب شد تا برگ زرین دیگری بر افتخارات كشور عزيزمان ایران افزوده شود و پرچم پرافتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه های جهانی به اهتزار درآيد. بي ترديد فریاد الله جنابعالی در میدان ارزشمند وبزرگ پاراالمپیک برعزم پرتوان وایمان راسختان صحه گذاشت .

اينجانب به نوبه خود این افتخار و عنوان ارزشمند که موجب خوشحالی ملت شریف ایران بخصوص مردم غيور آذربايجان غربی شد را خدمت جنابعالی و خانواده محترمتان صمیمانه تبریک عرض نموده، توفیقات روزافزون شما و جوانان و ورزشکاران شايسته و غیرتمند آذربايجان غربی را در بالاترین عرصه های بین المللی آرزومندم.

 

کتانی

معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان مهاباد
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد