تاريخ: ۱۳۹۵ يکشنبه ۲۸ شهريور ساعت ۱۶:۱۸ بازدید: 1350      نظرات: 1      کد مطلب: 1894

انهدام تمامی آشپزخانه های تولید مواد مخدر در شهرستان مهاباد


به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی هاژه،  روز یکشنبه 28 شهریور ماه 1395 ، جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان مهاباد، با حضور معاون سیاسی اجتماعی فرماندار و اعضای شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان و انجمن های مردم نهاد ، در سالن جلسات این فرماندار ی برگزار شد.

سرهنگ محب علی جانشین فرمانده نیروی انتظامی شهرستان از کشف بیش از 2 تن مواد پیش ساز صنعتی شیشه در 6 ماهه سال جاری خیر داد و گفت: با تلاش روزمره مامورین نیروی اننتظامی شهرستان مهاباد در حال حاضر تمامی آشپزخانه های تولید مواد روان گردان صنعتی شیشه در این شهرستان منهدم شده  و مهاباد از وجود چنین عناصری کاملا پاکسازی گردیده است و در راستای مبارزه با فروش و توزیع مواد مخدر در شهرستان 160 نفر قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شده اند و 80 نفر از معتادین سطح شهر نیز جمع آوری جهت بازپروری به مراکز مربوطه جهت ترک اعتیاد فرستاده شده اند. وی همچنین از انهدام مقدار قابل توجه مواد مخدر بعد از پایان جلسه خبر داد.

معاون سیاسی فرماندار مهاباد نیز با تاکید بر حفظ کرامت انسانی معتادان، خواستار تسریع  اخذ مجوز و پذیرش  کارتن خوابها و معتادین سطح شهر پیش از آغاز فصل سرما و بارش شد. 


ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

مسعود ابانگاه ۱۳۹۵/۶/۲۹
باسلام وخسته نباشی ازپرسنل مبارزه بامواد مخدر از برادران خواهش میشود خیلی شدید تر با این عوامل برخورد شود

نظر خود را براي ما ارسال كنيد