تاريخ: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۰ تير ساعت ۹:۵۱ بازدید: 2363      نظرات: 4      کد مطلب: 9770

علت خاموشی بیش از ۲ ساعت روز گذشته در برخی محلات مهاباد مشخص شد


مسئول امور اجتماعی فرمانداری مهاباد در این ارتباط در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: طی پیگیری های انجام شده علت خاموشی های ۴ ساعت برق در برخی محلات مهاباد از جمله محلات فجر و زمین های شهرداری مشخص شد.
صنعتی افزود: مدیریت اداره برق دلایل این خاموشی ها را به طور کلی روند افزایشی گرما و افزیش بار مصرف در کل کشور و علی الخصوص شهرستان مهاباد طی روزهای اخیر به میزان ۹ درصد عنوان کرده است.
همچنین به گفته رئیس اداره برق مهاباد خاموشی های روی داده در برخی محلات مهاباد به مقدار بیش از ۲ ساعت عمدتا به دلیل اتفاقات ناشی افزایش شدید بار مصرف و مشکلات فنی ناشی از آن بوده است.
فیض الله بیگی خاطرنشان کرده است: اگرچه روندی موقتی و گذراست لکن با رعایت فرهنگ مصرف و مدیریت آن توسط شهروندان این خاموشی ها قابل رفع می باشد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

سیامند ۱۳۹۷/۴/۲۰
حداقل برنامه هایی برای.مردم بزارن که خبر داشته باشن چ.وقت برق میره
1
0
پاسخ به این اظهارنظر

ارزوکاوه ۱۳۹۷/۴/۲۰
چراهمیشه منطقه های فقیرنشین باید بیشترین سهم راقطع اب وبرق رادارند
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

علی ۱۳۹۷/۴/۲۰
دلیل کارشناسی مسئول اد اره برق خیلی بی مورد بود.. .می توانند قطعی رو روی مناطق دیگر هم اجرا کنند.. مثلا مکریان و فرهنگیان و هشت متری ها و غیره .. ایا جرات دارند.. ؟؟
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

شهروند ۱۳۹۷/۴/۲۰
واقعا این قطعی برق بلای جان ما شده...حداقل اطلاع رسانی شود...بی لیاقتی از سر تا پای مسئولین میبارد اصلا به فکر مردم نیستند

نظر خود را براي ما ارسال كنيد