تاريخ: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ شهريور ساعت ۱۱:۵۴ بازدید: 1033      نظرات: 0      کد مطلب: 10074

تشریح جزئیات سفر اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی به مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی از سفر اعضای کمسیون برنامه و بودجه و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی  به مهاباد به منظور بررسی زیرساختها، پتانسیل ها و حمایت از برخی پروژه های شاخص در این شهرستان خبر داد.

جلال محمودزاده در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: هدف از سفر اعضای کمیسیون بررسی پروژه های شاخص شهرستان از جمله بیمارستان 350 تختخوابی، تامین آب مورد نیاز 138 روستای پایین دست و بالا دست سد مهاباد، صنایع پایین دستی پتروشیمی و سایر طرحهای زیرساختی به منظور حمایت و همکاری در تامین اعتبار از بودجه سال آینده  کشور است.

وی افزود: این دیدار دومین سفر اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به شهرهای جنوب استان است و می تواند در تامین اعتبار و اختصاص بودجه به پروژه های شاخص مهاباد بسیار موثر باشد.

محمودزاده تصریح کرد: تامین اعتبار آبرسانی به 138 روستای شهرستان با به بهره برداری رسیدن تصفیه خانه جدید و اختصاص تصفیه خانه قدیمی برای تامین آب شرب و تسریع در تزریق بودجه برای پیشرفت سریع فیزیکی احداث بیمارستان جدید از اولویت های این سفر است. تزریق بودجه به صنایع پایین دستی از محل صندوق توسعه ملی نیز به اعضای کمیسیون پیشنهاد داده شده و اعضای کمیسیون نیز قولهای مساعد برای همکاری در تامین اعتبار طرح ها و پروژه های شهرستان را داده اند.

نماینده مردم مهاباد در مجلس در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از سفر اعضای کمیسیون بودجه مجلس شورای اسلامی و تلاش های اعضای این کمیسیون برای ایجاد زیر ساختهای لازم در شهرستان ها اظهار کرد: دکتر تاج گردون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی یکی از حامیان تبدیل بیمارستان 100 تختخوابی به 350 مهاباد بود و در این راستا تلاش های زیادی انجام داده اند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد