تاريخ: ۱۳۹۷ شنبه ۱۳ بهمن ساعت ۲۱:۵۳ بازدید: 1365      نظرات: 2      کد مطلب: 10580

تجلیل از امام جمعه مهاباد در کنفرانس بین المللی گفتگوی ادیان


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، در اختتامیه نخستین همایش بین‌المللی گفتگوی ادیان در مشهد از امام جمعه مهاباد به عنوان چهره برجسته دینی قدردانی شد.
در مراسم اختتامیه نخستین همایش بین‌المللی گفت و گوی ادیان از سه نفر از علما و اندیشمندان برجسته دینی در سطح بین المللی تقدیر شد و در این راستا از دکتر عبدالسلام امامی امام جمعه مهاباد، "پروفسور جوزف ایلول" استاد دانشگاه پاپی توماس آکویناس، "دکتر یونس حمامی لاله زار" مرجع دینی کلیمیان ایران و همچنین خانواده شهید "هرمز باباخانی" از شهدای آشوری قدردانی شد.
این همایش در شش کمیسیون با محورهای "خدا محوری" نقطه اشتراک ادیان، عقلانیت و دیانت، محبت و عدالت، زندگی مسالمت‌آمیز در پرتو ایمان، تربیت دینی و چالش‌های عصر معاصر و رابطه با حقوق بشر در ایمان الهی برگزار به کار خود پایان داد.
دکتر عبدالسلام امامی امام جمعه شهرستان مهاباد به عنوان عضو هیئت رئیسه و سخنران ویژه با ارائه مقاله‌ای تحت عنوان محبت و خانواده در ادیان آسمانی در این همایش علمی حضور داشت.
به گزارش هاژه، دکتر عبدالسلام امامی دارای تحصیلات سطح 3 حوزوی و دکترای فقه و مبانی حقوق اسلامی از دانشگاه فردوسی مشهد و همچنین استاد دانشگاه و مدرس مدرسه علوم دینی امام شافعی (رض) سردشت است که در مهرماه سالجاری به عنوان امام جمعه شهرستان مهاباد معرفی شد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

سیلاو ۱۳۹۷/۱۱/۱۴
لایق از این بهتر هاست
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

مهدی ۱۳۹۷/۱۱/۱۴
جیگای شانازیه بو ملتی کورد و منطقه ی موکریان که او شیره کوره ی له پیدا بوه

نظر خود را براي ما ارسال كنيد