تاريخ: ۱۳۹۵ سه شنبه ۲۰ مهر ساعت ۱۶:۰ بازدید: 866      نظرات: 0      کد مطلب: 2054

کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی ربط با حضور خبرنگاران تشکیل جلسه داد


به گزارش هاژه به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری ربط، یک شنبه شب 18 مهر ماه 95 ، پیرو هماهنگی قبلی خبرنگار سایت خبری هاژه در خصوص عملکرد و اقدامات کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا در دوره چهارم با کمیسیون مربوطه‌، نشستی درسالن جلسات شورا برگزار گردید.
در ابتدای جلسه،شعیب گرد پور خبرنگار سایت خبری؛ هاژه از اجابت دعوت اعضای مذکور تقدیر و تشکر نمود و سپس موضوعاتی چون ؛ میزان تخصیص ردیف بودجه جهت اقدامات فرهنگی، نحوه تشکیل و عملکرد و اقدامات کمیسیون مربوطه و همچنین پیشنهاداتی در خصوص برگزاری فیستیوال یا جشنواره در راستای شناخت آداب و رسوم فرهنگی و اجتماعی شهر ربط و روستاهای تابعه بیان نمود که از سوی اعضای حاضر پاسخ و اظهار نظر داده شد.
در ادامه جلسه، کمیسیون به ارائه گزارشی از عملکرد و اقدامات فرهنگی و اجتماعی خود منجمله؛ جلسات مکرر و همواره با روسای ادارات خدمات رسان شهرستان؛ شبکه بهداشت و درمان، شرکت مخابرات،اداره کمیسیون ورزش و جوانان، اداره آب و فاضلاب و... جهت پیگیری و حل مسائل و مشکلات شهر، برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی، طرح جمع‌آوری زباله،پیگیری گاهنامه و ... اشاره نمودند.
سید صلاح محمدی، به نیابت اعضای شورای اسلامی شهر، ضمن خیر مقدم خبرنگار سایت خبری هاژه و تقدیر و تشکر از زحمات و تلاشهای بی‌شائبه‌ی کمیسیون فرهنگی و اجتماعی، هدف از تشکیل کمیسیون‌های شورا؛منجمله کمیسیون فرهنگی و اجتماعی،عمران،برنامه و بودجه،ورزش و جوانان و... مشارکت و همکاری مردم را در ابعاد مختلف در مدیریت یکپارچه شهر دانست و گفت: اعضای حاضر نه تنها در کمیسیون فرهنگی و اجتماعی بلکه در تمامی کمیسیونها ی شهر ربط افتخاری و با دعوت از تمامی طبقات اجتماع انتخاب خواهند شد.
در پایان از سوی اعضای کمیسیون ،نتایج مصوبات جلسه قبلی، نصب شعارهای شهرنشینی در سطح شهر بررسی و موضوع جلسه آتی انتخاب گردید.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد