تاريخ: ۱۴۰۰ يکشنبه ۳۰ آبان ساعت ۱۳:۲۵ بازدید: 1851      نظرات: 0      کد مطلب: 16974

کمیته اطلاع رسانی ستاد کرونا در مهاباد تشکیل جلسه داد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، کمیته اطلاع رسانی ستاد مبارزه با کرونا در شهرستان مهاباد با موضوع ترغیب شهروندان برای تزریق واکسن تشکیل جلسه داد.

در این نشست سیامند جوانبخت رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهاباد اظهار کرد: بر اساس آخرین رنگبندی کرونایی، شهرستان مهاباد در وضعیت زرد قرار گرفته و باید ضمن حفظ وضعیت فعلی برای تبدیل شدن به وضعیت آبی تلاش کرد.

 

وی افزود: درحال حاضر تعدادی از شهروندان مهابادی برای دریافت و تزریق واکسن اقدام نکرده و برای ایجاد ایمنی جمعی در شهرستان، نیازمند تغییر نگرش این افراد از طریق اطلاع رسانی می‌باشیم.

جوانبخت تصریح کرد: به همین منظور تعیین شعاری ترغیب کننده و اطلاع رسانی آن در شهرستان مهاباد در دستور کار قرار گرفته و از فعالان رسانه‌ای شهرستان در این نشست دعوت شده تا با تبادل نظر اقدام به تعیین شعاری متناسب با فضای فعلی شود.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد ظرفیت رسانه‌ای شهرستان مهاباد را یکی از عوامل آگاهی بخشی به شهروندان برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و تزریق واکسن اعلام کرد و گفت: رسانه‌های شهرستان از ابتدای شیوع ویروس کرونا  در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا اقدام به روشنگری و اطلاع رسانی کردهاند، لذا تقدیر از زحمات فعالان رسانه‌ای شهرستان باید در دستور کار قرار گیرد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد