تاريخ: ۱۴۰۱ شنبه ۳۱ ارديبهشت ساعت ۱۹:۵۸ بازدید: 1356      نظرات: 0      کد مطلب: 18956
بازدید سرزده فرماندار مهاباد از تیم رسانه‌ای هاژه

فرماندار:«اخبار موثق را از هاژه پیگیری می‌کنم»


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد بصورت سرزده از دفتر رسانه هاژه بازدید کرد.
در این بازدید امیر قادری ضمن بازدید از بخش‌های اتاق خبر، سالن کنفرانس، استودیو، واحد تدوین و گرافیک و اتاق صدا، با خبرنگاران این رسانه دیدار و گفتگو کرد.
فرماندار مهاباد در نشست با خبرنگاران هاژه، رسانه‌ها را پل ارتباطی شهروندان با مسوولان و بازوی توانمند اطلاع رسانی در شهرستان اعلام کرد.
امیر قادری افزود: رسانه هاژه در مدت فعالیت خود توانسته ضمن اطلاع رسانی دقیق، سریع و شفاف، مطالبات مردم و شهروندان را مطرح کند.
قادری تصریح کرد: پتانسیل‌های عظیم شهرستان مهاباد را می‌توان با استفاده از ظرفیت رسانه‌ای شهرستان معرفی کرد و از این طریق بستر را برای جذب سرمایه‌گذار فراهم نمود.
معاون استاندار در ادامه با تأکید بر نقش ارزنده رسانه‌ها در آگاه سازی و رفع نواقص مدیریتی اظهار کرد: آماده و پذیرای نقدهای منصفانه در راستای رفع مشکلات و رسیدن به مطالبات هستیم و همزمان با آن معتقدیم که مدیران شهرستان نیز باید با رسانه‌ها ارتباط تنگاتنگ و نزدیکی داشته باشند.
امیر قادری افزود: هاژه یکی از رسانه‌های موثر در سطح شهرستان، منطقه و کشور بوده و به شخصه «اخبار موثق را از هاژه پیگیری می‌کنم».
فرماندار مهاباد در پایان با اهدای لوح تقدیر، از زحمات خبرنگاران این رسانه تجلیل کرد.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد